MEZUNLAR
'01
Numarası İsim Soyisim Kazandığı Üniv.
1 YEŞİM COŞKUN Bilkent Ünv. Müh. Fak. Endüstri Müh. (Burslu)
2 YAKUP ERDOĞAN O.D.T.Ü Müh. Fak. Elektrik-Elektronik Müh.
3 YASİN ALPEN O.D.T.Ü Müh. Fak. Bilgisayar Müh.
4 NURGÜL AKÇA Boğaziçi Ünv. İ.ve İdari Bilimler Fak İşletme
5 SUAT ŞAĞBAN O.D.T.Ü Müh. Fak. Elektrik-Elektronik Müh
6 DİLEK AKSOY Gazi Ünv. Tıp Fak.( Ank. )
7 FATİH TAŞ Boğaziçi Ünv. Müh. Fak. Kimya Müh. ( İst. )
8 SEDA YILMAZ İstanbul Ünv. İst Tıp Fak.
9 RAMAZAN YILMAZ İstanbul Ünv. İst Tıp Fak
10 SEMA DENİZ Gazi Ünv. Tıp Fak. (Ankara)
11 ABÜZER ÖZKAN İstanbul Ünv. İst Tıp Fak
12 MEHMET ALPARSLAN O.D.T.Ü Müh. Fak. Gıda Müh.
13 SERHAT YUNSSUROĞLU O.D.T.Ü Müh. Fak. Gıda Müh
14 BETÜL KARAN O.D.T.Ü Müh. Fak. Kimya Müh
15 YAVUZ KELLECİ İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fak.
16 İHSAN CANBEK Uludağ Ünv. Tıp Fak.
17 TAYFUN ÖZTÜRK 9 Eylül Ünv. Tıp Fak
18 CİHAN ÇİFTÇİ Boğaziçi Ünv. Mühendislik Fak. İnşaat Müh.
19 FATMA NİLGÜN EKEN O.D.T.Ü Fen-Edb. Fak. İstatistik
20 MUSTAFA AVLAMAZ İst. Ünv. Müh. Fak. Elektrik-Elektronik Müh
21 SERHAN YILDIRIM Uludağ Ünv. Tıp Fak
22 MEHMET AKİF TUĞUT Gazi Ünv. Eczacılık Fak.
23 İSLAMBAY M.BAŞARET Osman Gazi Ünv.Tıp fak. (Eskişehir)
24 AYŞE SELCEN OĞUZ 19 Mayıs Ünv. Tıp Fak.
25 MEHMET USTA İ.T.Ü. İnşaat Fak. İnşaat Müh.
26 TANER TOKER Selçuk Ünv. Tıp Fak. ( KONYA)
27 YÜCEL KARA Marmara Ünv. İ. İktisadi Bilimler Fak. İşletme Eşit
28 ÇAĞLAR YURT 9 Eylül Ünv. Mühendislik Fak. Endüstri Müh.
29 TURHAN KÖKSAL 19 Mayıs Ünv. Tıp Fak.
30 RIZA ALTUNBAŞ Süleyman Demirel Ünv. Tıp Fak.
31 İSMAİL ULUKAYA Mimar Sinan Ünv. Müh. Fak. Mimarlık (İst)
32 ARİF MOLON İstanbul Ünv. Mühendislik Fak.Elektrik Elektronik Müh.
33 MEHMET YILDIRIM Cumhuriyet Ünv. Diş Hek. Fak.
34 FURKAN ÇEVİRGEN Fırat Ünv. Tıp Fak. (Elazığ)
35 MESUT PARLAK Cumhuriyet Ünv. Tıp Fak.
36 MEHMET FİDAN Cumhuriyet Ünv. Tıp Fak.
37 OSMAN UFUK TAŞDEMİR Cumhuriyet Ünv. Diş Hek. Fak.
38 NADİ ÇEVİK İ.T.Ü İnşaat Fak. Jeodezi ve Fetogonometri Müh.
39 ŞEFİKA DOĞRU Yıldız T.Ünv. Müh. Fak. Makine Müh. (İst.)
40 ŞEYMA ALTINSOY İst. Ünv. İşletme Fak. İşletme.
41 RESUL AMANAT İnönü Ünv. Tıp Fak.
42 RECEP BİNÇ Çanakkale 18 Mart ünv.Eğitim Fak. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrt.
43 HALİL UĞUR TAŞDEMİR Selçuk Ünv. Eğt. Fak. Fizik Öğr. (Konya)
44 ÖZDEN DURMUŞ Erciyes Ünv. Tıp Fak.
45 ALPER DÖLEK Gaziantep Ünv. Adıyaman Eğitim Fak.İlköğretim Matematik öğrt.
46 SÜLEYAN PELİT İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fak Tıbbi Biyolojik Bilimler
47 ESRA ÖCAL İnönü Ünv.Tıp Fak.(İng.)
48 MEHMET ORKUN ER İ.T.Ü Maden Fak.Petrol ve Doğalgaz Müh.
49 TUĞBA SOBAY K.T.Ü Fatih Eğitim Fak. İlköğretim Matematik Öğrt.
50 NİLÜFER TERTEMİZ Mersin Ünv. Eczacılık Fak.
51 MEHMET O.SEYHUN K.T.Ü Mühendislik-Mimarlık Fak.İnşaat Müh.
52 MEHMET ALİ KARABEL İstanbul Ünv. Diş Hekimliği Fak.
53 BURHAN YÖRÜK Yıldız Teknik Ünv. Makina Müh.
54 MUHAMMET KARAKAYA Tercih Formu Vermedi.
55 İLHAN BURAK DURAN Anadolu Ünv. Mehendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh.
56 BERAT BAYKAL GÖKÇE Kocaeli Ünv. Mühendislik Fak. İnşaat Müh.
57 ERKAN YILDIZ Uludağ Ünv. Mühendislik Fak. Tekstil Müh.
58 ALİ TOZAR Selçuk Ünv. Eğitim Fak. Fizik Öğrt.
59 HAKAN AKKAYA K.T.Ü Mühendislik-MimarlıkJeofizik Müh.
60 KAAN ÇINAR Tercih Formu Vermedi.